Hakkımızda

Gaziantep’te yerleşik Milimetrik Prefabrik A.Ş. Gaziantep ve çevresindeki illere prefabrik betonarme yapı elemanları üretmek ve bu elemanların montajının gerçekleştirilmesi, prefabrik yapı inşaatlarında teknik olarak optimum çözümün ortaya koyulması ve prerabrik teknolojisinin farklı uygulama alanlarında da yenilikçi faaliyetler gösterilmesi konularında hizmet etmek amacıyla kurulmuştur.

İşverenlerine kaliteli, hızlı ve akılcı çözümlerle hizmet vermeyi prensip edinen Milimetrik Prefabrik A.Ş., prefabrik yapılar ve yapı elemanları üretimi konusunda ileri teknolojileri kullanarak bölgeye prefabrik üretimi konusunda yeni bir soluk getirmeyi, işverenleri için bir “çözüm ortağı” rolü üstlenmeyi hedeflemektedir.

Kalite güvenceli, çevre ile barışık, sürdürülebilir bir teknoloji olan prefabrik teknolojisi yapıların endüstriyel ortamda, hızlı ve kaliteli üretimine olanak sağlamakta, konvansiyonel inşaat metodlarına göre doğal kaynak, enerji ve yurtdışı hammadde gereksinimi minimum indirmekte, çevre koşullarına dayanıklı, uzun ömürlü ve yaşama konforu sağlayan yapılar inşaa edilmesini mümkün kılmaktadır.

© 2015 Milimetrik Prefabrik İnşaat | by M.M.G